Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (18.12.2016)
![Podziel się na Facebooku Facebook](https://www.nflix.pl/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/facebook.png)
![Podziel się na Twitterze twitter](https://www.nflix.pl/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/48x48/twitter.png)
Netflix Polska udostępnił dziś nowe odcinki w serialach:
The Blacklist / Czarna lista (2013) – serial, sezony 1-4 – UHD/4K – 16+ – 8,96 / 10
– polskie napisy i lektor
Błyskotliwy zbieg w rękach FBI składa propozycję ujęcia innych przestępców. Warunek – jego partnerką ma być młoda profilerka Elizabeth Keen.
S4:O7 – Dr. Adrian Shaw – 43m
Designated Survivor (2016) – serial, sezon 1 – 13+ – 6,53 / 10
– polskie napisy i lektor
Trzymający w napięciu thriller polityczny. Po ataku terrorystycznym na waszyngtońskie elity losy Ameryki znajdują się w rękach nisko postawionego sekretarza gabinetu.
W rolach głównych: Kiefer Sutherland, Natascha McElhone, Maggie Q.
S1:O7 – Zdrajca – 43m
Następny odcinek obu seriali zostanie udostępniony 25 grudnia 2016 r.
Bardzo realnie zastanawiam sie czy przedluzac dostep w styczniu. Ta szmira az odrzuca. Serial, serialem pogania. Poziom IQ < 80.
Chyba nie jest to żadne odkrycie z twojej strony, że oferta Netflixa to przede wszystkim seriale. Co ma do tego ta wrzuta o IQ?? 🙂
Pisał o swoim IQ
..ze seriale traktuje jako tfurczosc dla idiotow?
No przecież Twój poziom intelektualny spełnia jedynie TVP, nie ma co. Olać to papkę z US!
Netflix oferuje głównie stare i nowe seriale. Pozostaje Tobie kino albo nielegalne źródła.Ja jestem zadowolony.Mam jeszcze HboGo Hbo Cinemax i kanały filmowe C+.Płacę ale mam co oglądać.